| Sokka a întrebat:

Ce accesorii imi trebuie pentru un playstation 3? Si cam cat m-ar costa? big grin

1 răspuns:
| GeorgeFlorian12 a răspuns:

Sunt o multime de accesorii pentru Playstation 3.

Un controller original Sony DualShock 3 costa 200 RON in orice magazin.

Un cablu HDMI, considerand ca ai cel putin un TV LCD, costa intre 20-80 de lei, dar poti sa il iei pe cel mai ieftin, nu e nici o diferenta intre cel ieftin si celalalt mai scump.

Playstation Move Pack te ajunge undeva la 220 RON (in magazin). Acest pachet contine Sony Move Controller (180 RON), Sony PS3 Camera (40 RON) (Iar aici poti avea nevoie de un support pentru camera, depinde de TV, care costa 70 RON), si un joc MOVE oarecare.
Iti iei pachetul asta daca ai spatiu sa sari, sa dansezi, sa dai din maini si din picioare si daca iti place sa te joci tenis, sa dansezi si etc. Eu de exemplu nu am Move la PS3-ul meu, dar am fost foarte multumit de el. Am 3 controll-ere (alb, negru, rosu), iar pe cele alb si rosu le vand. Daca te intereseaza da-mi un mesaj.

O pereche decenta de casti costa undeva la 200+ RON.

Un volan decent este undeva la 400+ RON.

O maneta/joystick este undeva la 200+ RON.

Statie de incarcare pentru 2 controllere = 90 RON

Statie de incarcare 2 controlle-re MOVE= 100 RON

Pistol, pusca = 50 RON +

Accesorii pentru controller-ul Sony DualShock 3 nu am vazut in Romania.