| gamer1234 a întrebat:

Ce aleg dintre xbox 360, xbox one si ps3?
Care sunt problemele la ps3 si care sunt la xbox? Ma intereseaza daca au (costa putin si se gasesc) minecraft, gta si nfs.

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Costa la fel. Dar clar ca din ce ai enumerat tu acolo alegi xbox one, ca e cea mai noua consola, comparat cu ps3/xbox 360, care sunt din 2006/2005 lansate. Te poti uita si la ps4, este foarte ok happy.

| Constantin_Ali_Mihai_1990 a răspuns:

Alege ps3 este cea mai buna consola. am un prieten care are xbox 360 si o sa isi vinde consola pentru ca ii merge foarte greu [asa merg toate consolele xbox]
Dar conteaza si ce preferi!
ti-am mai zis eu iti recomand ps3