| SkrillexS a întrebat:

Ce aparat foto este bun...Nikon, Cannon etc?
Cam cat ar costa.big grin
Dau >funda.big grin

Răspuns Câştigător
| Q69 a răspuns:

Cele doua se lupta de ani si ani sa ocupe locul 1 mondial in camere foto
fotografii profesionist prefere cele doua marci
toate camerele foto sunt impartite in 3 categori... cele mai scumpe sunt cele profesionale DSRL
o persoana care nu scoate bani din fotografie nu vad nici un rost sa cumpere super camere sofisticate si la preturi care nu pot fi scoase in timp din fotografie
majoritatea cred ca daca achizitioneaza un Canon sau un Nikon automat se trezesc peste noapte mari fotografi
cel mai indicat este sa cauti pe site de specialitate sau pe forumuri unde fotografi profesionisti pot sa raspunda in amanunt despre cam ce se potriveste in functie de ce preferi

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| maryusmono a răspuns:

Eu am Cannon si sunt foarte multumit de acest brand. Uite daca vrei sa iti cumperi unul iti fac urmatoare recomandare : http://bit.ly/RwbsMV