| enemircea39 a întrebat:

Ce are Facebook-ul?
Mi-am luat un Samsung galaxy note 4 și am încercat sa intru le Facebook.
Mă baga pe o pagina și îmi spune ca trebuie sa bag un id, nume complet apoi contul va fi șters... De ce?

Răspuns Câştigător
| InspiratieDIY a răspuns:

Asigura-te ca esti pe facebook.com. Sunt pagin clonate de poti jura ca esti pe Facebook, dar nu esti. Citeste bine adresa sa fie facebook.com
Mai bine instaleaza aplicatia de Facebook din Playstore

Bafta!

4 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Sigur stii sa citesti engleza? nu are cum sa bagi contul si sa mearga dupa spune ca va fi sters laughing) e ilogic, daca te-a banat pe cont trebuia sters demult nu spune" că va fi şters".

| enemircea39 explică:

Pai am intrat de pe applicatie.

| InspiratieDIY a răspuns (pentru enemircea39):

Ai rezolvat treaba? Poti posta un screenshot cu mesajul? Daca nu sti cum sa faci un screenshot, treci cu marginea palmei pe tot ecranul de la stanga la dreapta sau invers happy
Daca ai rezolvat, sunt curios cum. happy

| enemircea39 explică:

Nu am reușit InspiratieDY...
Mi-am făcut alt cont...
Am fost într-o zi la un specialist în chestii de astea și mi-a spus ca cineva a încercat sa bage de prea multe ori parola...