| QuicKKILLexe a întrebat:

Ce are YouTube ca cateodata e doar jumatate din ecran, si cand dau refresh merge bine...

Si mai am inca o problema : la messenger 11, cand primesc mass, cand intru pe mess imi apare ca si cum mi-ar scrie mie, si e naspa. cine stie cum sa rezolv?

DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| Magnific a răspuns:

Da stiu la messenger 11 asta e o functie noua apare toate mesajele offline in care tu nu erai pe mess si apare intr-o fereastra ca si cum ai vb cu el. stiu ca e nasol rau de tot. iti dai seama daca primesti 100 de mesaje tot 100 iti deschide? penal. eu de la 11 am trecut inapoi la 10 ca nu vad prea ce inbunatatiri a adus 11 fata de 10.

| Zoki a răspuns:

Aceasta problema am avut-o si eu (youtube) se face singura cu timpul... La mine a fost in jur de o saptamana. acum e ok

| Niku01_2829 a răspuns:

1Ori internetul e slab deoarece
1)esti departe de oras
2)stau multi pe linia ta de net
2Ori se gruzeste compu!