| kMirke a întrebat:

Ce ati alege intre un procesor AMD FX-6300 3.5GHz vs Intel Core i3 3.3 GHz? De ce? happy

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Fx6300 +1.
Simplu, deoarece e mai performant, si are un avantaj destul de vizibil.

| gelu1970 a răspuns:

AMD FX-6300 3.5GHz in acest caz e ceva mai bun in randamentul ce il scoate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intel Core i3 3.3 GHz il am si eu si ma multumesc cu el happy e pentru jocuri daca vrei pentru YT sa randezi ia-ti un i5-i7winking

| HaLLuc1NogeN a răspuns:

FX 6300 toata ziua, e mai performant cu ~20% in orice aplicatie/joc, si e mai ieftin happy

| Andydaniel96 a răspuns:

Depinde la ce il folosesti big grin