| annakiss a întrebat:

Ce banca sa aleg pentru a-mi face cont bancar si card visa electron?
Care vi se pare cea mai buna si de incredere banca?

3 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Chiar nu conteaza, du-te la prima care iti iese in cale.
Am si am avut carduri la mai toate bancile si conditiile sunt la fel.
Plus ca la noi nu apuci sa ai card la aceeasi banca prea mult timp ca sa vezi daca se merita, fiindca ti le schimbi in functie de locul de munca si alte evenimente si la noi am vazut ca bancile nu obisnuiesc sa ofere cadouri clientilor vechi spre deosebire de alte tari.

| Seby90 a răspuns:

Nu fac reclama nimanui, dar ING mi-a oferit servicii fara probleme de-a lungul multor ani.

Răspuns utilizator avertizat