| Glooring a întrebat:

Ce camera de fotografiat foarte buna din 2015 mi-ati recomanda?

5 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Nikon d3300 a fost aleasa cea mai buna camera foto reflex calitate-pret.
de asemenea d5200 e o camera super.
poti urca mai mult, in sensul ca fructifici mult fotografiile, adica iti aduc un castig substantial. gama 7000 e si mai complexa.

| HuShEr a răspuns:

Cauta camere de la go pro au niste modele care filmeaza 4k si sunt si rezistente la apa etc, au si un pret destul de accesibil

| Taduic a răspuns:

Canon EOS 1200D este un aparat profesional, foarte bun.

| AdrianPanaintescu a răspuns:

Intra pe http://www.pcgarage.ro/ si vei vedea in colt jos in stanga un buton!
Apasăl si vorbeste cu un specialist!
Acest buton este disponibil doar cand specialistul e disponibil.

| Teodorel a răspuns:

Nikon D300
Are si tata si face poze impecabile.