| JoNyOn a întrebat:

Ce cooler imi recomandati pentru AMD Athlon II X4 559 3, 4 GHZ la un pret rezonabil. Vreau sa coolerul sa raceasca bine si in rest nu conteaza.

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Daca vrei un cooler ok care sa si raceasca dar in acelasi timp sa fie si silentios la un pret rezonabil, atunci cea mai ok alegere este acesta : http://www.pcgarage.ro/coolere/deepcool/iceedge-mini-fs-v20/

Bafta!

1 răspuns:
| MskDesign a răspuns:

La un pret rezonabil este cel de stoc. Daca ne spui si ce buget ai putem sa ne informam mai bine.