| swampy a întrebat:

Ce credeti despre jocu metin? e cel mia urat mmrpg sau penultimu la cele mia urate?

la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| CapitanuSemafor a răspuns:

Este un MMORPG oribil, prost facut si cu personaje care alearga ca niste poponari. In materie de MMORPG, tot WoW ramane cel mai recomandat, cu bani sau cu server privat. Totusi, din categoria jocurilor care seamana cu Metin2 iti recomand sa incerci Global Dekaron (sau cum ii zicea acum ceva timp, 2Moons, poate stii) http://dekaron.gamehi.com/ - este bazat tot pe acelasi stil ca Metin2, doar ca sunt skilluri calumea, armuri adevarate, o lume mai bine facuta si personaje mai interesante, Este mult mai bun, in concluzie

5 răspunsuri:
| yoo23 a răspuns:

Cel mai raut mmorpg. cel mai misto e wow 4 ever.

| Loly a răspuns:

E cel mai oribil joc.Fratele meu joaca tot timpul si pe mine ma dispera. x( Si in plus e cu foarte multa violenta si nu ai absolut nimic bun de invatat din el.Parerea mea.

| Ruxy_2611 a răspuns:

E cel mai stupid joc laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii cel mai frumos joc metinu big grin

| xxxSecretDiscretxxx a răspuns:

Mie imi place metinul