| TuningPhotoshopX a întrebat:

Ce credeti despre windows xp nemesis? are virusi?

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Depinde de unde il descarci! Multi se vaita la Nemesis ca nu ii citeste cardul, memory-stick-ul...etc.Ia-ti un windows XP normal cu drivere incluse - astea sunt cele mai importante.

| jabiilord a răspuns:

Nu e original si pe deasupra e si depasit windows xp-ul.
Maine se lanseaza Windows 8 si tu vrei sa instalezi windows xp--> http://www.tutorialepc.ro/cum-se-instaleaza-windows-7.html

| traveler a răspuns:

Contrafacut iti spune ceva? Alege un xp sp2 banal si iti va merge uns, update la zi etc. Poti trece pe w 7 daca te tine resusele sistemului tau si gasesti driverele respective pentru el.Succes.

| TuningPhotoshopX explică:

Vroiam sa stiu ca cineva imi da de pe dvd

| TuningPhotoshopX explică:

Bine,nu bag. @jabiilord, este septembrie 2012 si eu nu stiu? Apropo, s-o facut telefonul cu windows 8, asa ca daca asta vroiai sa-mi zici, scuze, imi las XP ca m-am obisnuit cu el de la 7 ani si an 10 ani! Bine, am avut si windows 7. Mergea cateva luni, poate ani pana ce calculatorul s-a stricat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu, nu folosesc Xp uri tunate, crapa daca te dai putin in el.