| anonim_4396 a întrebat:

Ce e un generator de likeuri? se face sau se cumpara sau cum?

3 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Buna
Se face sau se cumpara, exact. Dar ma indoiesc ca ai sti sa-l faci.
Iti genereaza likes pe o anumita pagina, din diverse surse, cu sau fara voia oamenilor.
Nu stiu cat mai e de rentabil in ziua de azi, cand nu prea mai apar pe wall ce postezi tu pe pagina.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti da like'uri la poze ma rog ce vrei tu si da se face de cei care stiu sa faca si unele se cumpara altele nu happy

| Anonim693 a răspuns:

Www.crescpagini.com. Asta e un generator :D