| 7MyLuckyNumber a întrebat:

Ce este cu acest Hamachi (program) mai exact mareste viteza la net. sau ce alta intrebuintare are? DAU fundita!

7 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Cu hamachi poti controla orice comp din compul tau, nu are legatura cu viteza sau alte chestii.Cineva se chinue sa te prosteasca pentru ati lua controlul asupra compului sau cel putin de a vedea ce faci tu in fiecare secunda.

| sinblade27 a răspuns:

Trebuie sa stii ca windowsul foloseste doar 70% din banda de net daca vrei mai multexista niste setari care le poti face nu iti trebuie programe de vpn

| pepe a răspuns:

Este un program folosit la crearea reţelelor virtuale private - VPN.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Nu poate mari viteza la net un program. Asta depinde de provider. E drept ca sunt programe care optimizeaza cumva transferul, dar viteza maxima e aceeasi. Cu hamachi creezi o retea virtuala pe internet unde pot intra si altii pentru diverse aplicatii ( transfer direct, jocuri, remote control etc. )

Răspuns utilizator avertizat
| andreeada a răspuns:

Hamachi este un program bun pentru a creea o retea virtuala intre doua sau mai multe calculatoare. happy

| cretzoo a răspuns:

Hamachi de fapt transforma internetul in lan ...creaza un lan virtual si lasa persoanele de pe aceeasi platforma sa joace langames fara lag fara interventia altor persoane ...singura problema e ca toti trebuie sa aveti aceashi versiune la hamachi si la jocu care vreti sal jucati