| TraficDeMentosane a întrebat:

Ce este cu punctele verzi la chat [ pe facebook], si de ce apare numai la unele persoane? big grin

Răspuns Câştigător
| Chrristina a răspuns:

Apare punctul verde la o persoana anume numai cand aceasta este online sau... ca pe mess available happy Cand apare la acea persoana o semiluna inseamna ca aceasta este idle.

25 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pentru ca aceia sunt ONLINE si poti sa comunici cu ei!

| Annitu a răspuns:

Înseamnă că în acel moment sunt online (pe Facebook).

| Annitu a răspuns:

Înseamnă că în acel moment sunt online (pe Facebook).

| BESTNICK a răspuns:

Punctele verzi sunt atunci cand sunt online iar cand sunt portocali e idle iar la celalalte persoane care nu apare nimic inseamna ca nu sunt online

| TdsdfcelMaiStupid a răspuns:

Cand in dreptul numelui cuiva iti apare bulina verde inseamna ca e online( adica e pe facebook in momentul ala ) "____"

| Ramina a răspuns:

Cand o persoana este online pe facebook apare punctul ala verde

| cagulatu a răspuns:

Cand este verde, acea persoana este pe Facebook/online.

| misteralexutzu a răspuns:

Care is online au bulina verde!

| littleladybug a răspuns:

Punctele verzi apar la persoanele care sunt online pe facebookhappy

| iza4ever a răspuns:

Punctul verde de langa persoane...inseamna ca persoana este logata pe facebook si este online. Daca punctul este gri inseamna ca sa delogat de curand.big grin Sper ca ti-am fost de folos.

| ArcticMonkey a răspuns:

Adica acele persoane sunt conectate.Iar cand ies apare o "luna" gribig grin

| ViseMaicăVise a răspuns:

Punctele verzi apar cand persoana respectiva este online si restul apar cand nu mai misca mouse-ul sau cand se deconecteaza ulterior de pe chat.
Sper ca te-am ajutat cu ceva, o seara buna in continuare big grin

| NoName8 a răspuns:

Asta inseamna ca persoana respectiva este onlinetongue

| Bybyiii a răspuns:

Punctele verzi sunt in loc de cele galbene pe mess.Adica iti arata care persoane sunt online.

| Gh0s7d4n a răspuns:

Punctele verzi=persoanele care sunt active in acel moment
funda?

| Maniax a răspuns:

Cine e cu puncte verzi inseamna ca e online
funda?

| dGeorge_7363 a răspuns:

Daca are o bulina verde in fata nick-ului inseamna ca e online

| adrian05 a răspuns:

Acele puncte verzi iti indica faptul ca persoana respectiva este pe chat.

| KenWooD2012 a răspuns:

Mai, punctele verzi apar la persoanele online. Fundoi?

| dobrev a răspuns:

Acea bulina inseamna ca acea persoana este avaible,daca este gri inseamna ca persoana nu merge sa vorbesti cu acea persoana,este ofline, intelegi? sper ca te-am ajutat, te rog poti sa-mi dai si mie o funda ca nu am deloc am una oferita de o prietena doar asa sa am si eu o funda te rogg;*

| Rituza a răspuns:

Punctele acelea verzi iti arata ca accea persoana este pe chatul de pe facebook... daca nu are punct verde dar are un cerc atunci inseamna ca accea persoana nu mai este pe chat...de accea iti apare doar la unele persoane punct verde

| coci90 a răspuns:

Iti arata daca este online sau nu adica daca e pe facebook sau nu?!big grin

| maria_4879 a răspuns:

Mama. chiar nu stii? punctele verzi de pe chat apar la unele persoane pentru. ca ele sunt active (persoanele alea) (doar cei care sunt prietenii tai). ai priceput?

| Timofte_Lucian_1977 a răspuns:

Daca sunt online cu cineva pe mess, nu vorbim dar in dreptul iconului CAM este lumina verde inseamna ca acea persoana este conectata video cu altcineva?

| Kis_Viorel_1956 a răspuns:

Nu stiu