| aleza21 a întrebat:

Ce fel de program este Conduit Engine? Imi apare in control panel si nu stiu daca trebuie sters. Funda

4 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Buna.Conduit Engine este un fel de browser, un fel de plugin pentru Internet Explorer.Deci nu il sterge pentru ca poate vei avea in viitor probleme. Oricum
O zi buna.

| Inamicul a răspuns:

Conduit Engine este modulul de Conduit Open, care permite utilizatorilor să adauge apps direct la browser-ul lor, fără o bară de instrumente comunitate. Acesta vă oferă o opţiune importantă pentru noi de distribuţie ofertele dvs. Conduit-alimentat.

| ali_8949 a răspuns:

Nu iti foloseste la nimica acest program. Ca sa-l stergi intri in control panel si apoi add/remove programs

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai widows piratat si ai lasat udaturile pornite si te-a prins, poti gasi pe ne un program sa il scoti foarte usor