| Iasmiine a întrebat:

Ce geci sunt la moda :-ss? Daca vrei dati`mi si poze :*

Răspuns Câştigător
| Anchyy18 a răspuns:

Eu am vazut prin foarte multe magazine si prin oras la fete geci din piele sau imitatie. Sunt chiar faine si am zis ca merg sa-mi cumpar si eu una...
Si referitor la raspunsul lui yumeee... a cerut doar parerea. Vroia sa stie si ea cum sa arate mai bine si sa fie in pas cu moda... daca tie nu iti place asta e problema ta.

3 răspunsuri:
| yumeee a răspuns:

şi tu te îmbraci strict cum e moda?
dacă la modă sunt gecile de hârtie, tu o să te îmbraci într-o geacă de hârtie?
nu vă înţeleg, de ce nu purtaţi ce vă place vouă? sau n-aveţi gusturi personale, copiaţi tot ce vedeţi in reviste?

| celmaitare a răspuns:

Deci in acest sezon sunt la mare cautare trenchiurile. nu-ti lua/purta geci de piele pentru ca li s-a dus vremea din primavara. o sa vezi in magazine trenciuri pe toate culorile/lungimile/gusturile etc. cauta poze pe google cu trenciuri si o sa vezi poate te inspiri din tinutele de acolo.bafta:*