| RareSika11 a întrebat:

Ce imi recomandati intre LG G2 MINI si LG L90, doar dintre aceste 2 telefoane, nu vreau alte recomandari! Care le aveti si ce imi puteti spune despre ele! big grin

Răspuns Câştigător
| Paharcuapa1990 a răspuns:

LG G2 mini este un telefon foarte bun si poti profita si de oferta

2 răspunsuri:
| euAnonim100 a răspuns:

Buna! Categoric daca as fi in locul tau as alege G2-ul! Fata de LG L90, e de "n" ori mai bun!

G2 are o gramada de functii in plus, functii care iti pot folosi mult. E foarte elegant, dar comparativ cu celalalt vei observa ca aici diferente nu sunt! :)

Daca mai ai intrebari sau probleme legate de tehnologie, poti intra aici si iti vom spune mai multe:
http://redskyromania.weebly.com/

Sper ca te-am ajutat! Funda?

| Robert_Tom_2000 a răspuns:

Salut! LG G2 mini clar