| omuletulTNT a întrebat:

Ce inseamna asta la xbox 360?

*Modare ultimul LT Phat
*Modare ultimul LT Slim
* Modare RGH
* modare tip Demon
* Modare ultimul LT Slim

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Modarea LT=jocuri descarcate pe DVD. Adica le pui pe dvd-uri si le joci.
Modare rgh=pui jocurile pe stick/hdd extern/hdd intern si le poti juca.
Daemon e un soi de rgh cu mici diferente. Iar treaba cu phat/slim depinde de consola pe care se instaleaza cip-ul.

| M1hai a răspuns:

Deci rgh inseamna ca poti pune jocurile direct pe hard happy ceea ce este mai convenabil, iar restul inseamna ca poti folosi jocurile doar pe dvd-uri cu jocurile piratate