| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna semnul =x?

Răspuns Câştigător
| lalaliela a răspuns:

Daca e din domeniul messului, atunci semnul acesta "a luat nastere" ca acesta =D, care se foloseste pe msn. deci, in yahoo mess este asa big grin si in msn asa =D. si chiar daca acesta =x nu exista in msn, a fost transformat din acesta :X de pe yahoo mess. deci este echivalentul acestuia love struck
nu situ cat de coerenta am fostlaughing

6 răspunsuri:
| mugurel021978 a răspuns:

In ce domeniu e pus semnul asta? pe mess?

| AnaaMaria1995 a răspuns:

Nimicbig grin

| Allexy_6463 a răspuns:

"=x" este acelasi lucru cu "love struck"

big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe mess da!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lil'monster, coerent este pentru vorbire, dar nici daca mi-ai spune asa ceva tot nu as intelege ce ai vrut sa ne explici

| Luciiii a răspuns:

Inseamna alien uite :=x