| Madalynutza28 a întrebat:

Ce jocuri gen Minecraft stiti? ( Pe tableta )

Răspuns Câştigător
| UltraLex a răspuns:

Planets explorer initial e un joc rpg cu unii care se prabusesc pe o planea si trebiue sa supravietuiasca si beneficiaza de o tehnologie foarte avansata si tu trebuie exact ca la minecraft sa colectionezi diverse materiale si sa construiesti tot din cubulete arme, unelte, masini, avioane, diverse dispozitive... chiar si o baza ca un fort unde sa infiintezi o colonie de supravietuitori si personajul tau le poate si folosi

si robocraft e online tu iti construiesti un vehicul din cuburi si te lupti cu altii

2 răspunsuri:
| Gal_Robert_1990 a răspuns:

Descarca mobogenie dar de pe site- ul asta http://www.m.
mobogenie.com/ro/ de aici poti descarca orice joc gratis. Funda? Plz

| ThunderZane a răspuns:

Terraria