| dinamo48 a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati cu 1 gb ram si 256 placa video(dar nu strategie)la care mi se par cele mai faine

Răspuns Câştigător
| AlexBitza a răspuns:

Pai ai spsu ce nu vrei dar ai si categorii preferate? oricum uite aici daca vrei simualtoare auto si putin racing itit recomand world racing 2 sau test drive unlimited daca vrei altecva nu stiu decat astea imi plac. Numai bine!

7 răspunsuri:
| Sorinna a răspuns:

MMORPG? Perfect World, Jade Dynasty, Battle of the Immortals, Shaiya, Last Chaos, 9 Dragons, 2 Moons.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei jocuri de aventura gothic 3 super misto, worms4mayhem, cu masinute flat out 2 super fain, fifa street 2, fifa 08 e mai bun merge aproape pe toate pc-urile fata de 2010

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prototype, bully:bully scholarship edition, spider man 3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jade dynasty

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2ro

| Iliutz a răspuns:

Sanandreas,vice city sniper elite call of dudy spder-man 2, code of honor, marine shother

| birisurares a răspuns:

Si de unde descarc gothic 3