| мαяdυк a întrebat:

Ce jocuri pentru android jucati?

Răspuns Câştigător
| dogslover a răspuns:

Subway surfers, minion rush(despicable me), running fred, pics art kaleidoscope, minecraft, nfs most wanted, temple run 2, cut the rope (classic, experiments, travel etc), pudding monsters, master bartender, angry birds(probabil il ai oricum), angry gran run, pou, talking ginger, talking angela si talking tom.

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Eu joc angrybird.

| Dlkee a răspuns:

Zuma, pou, talking tom, car...

| Dannyyyyyyyy a răspuns:

Pai asphalt 7, 6, 5;, pou.subway surfers, temple run 1, 2; mini motor racing.

| Andreea712 a răspuns:

Nici unul.

| Creata34 a răspuns:

Pou..subway surfers, temple run... taling tomraised eyebrows

| asas12 a răspuns:

Eu joc rope es cape daca vrei alte jocuri intri pe magazinplay si acolo iti alegi ce jocuri vrei