| MusicLover19 a întrebat:

Ce jocuri pot sa joc pe un Macbook Air 2013?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Macbook este pentru rularea programelor /jocurilor compatibile Apple, iar Macbook Air 2013 este capabil sa ruleze cele facute pana la 2013.
Programe si jocuri facute pentru MS DOS sau MS Windows nu poti rula, doar daca achizitionezi un program de simulare (care insa e mai scump decat aparatul).

3 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

E foarte slab, nu-ți lua. Dar dacă tot vrei să-ți răspund la întrebare, nu cred că îți va merge nici măcar CS:GO sau GTA 4

| BenWilde a răspuns:

Sah

| TrandafirTrandafiriu a răspuns:

Minecraft.