| bogdan324 a întrebat:

Ce laptop de gaming care sa reziste macar 2 ani stiti? Dau pana in 3500-4000 ron,sa nu imi ziceti sa imi fac pc de gaming, ca am deja. Funda!

Răspuns Câştigător
| florin1979 a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/......nux-black/ primesti la el cadou si o memorie suplimentara de 4GB! contine procesor ivy bridge i7, placa video GT 650M de 2 GB, are diagonala de 17", 4 sloturi de memorie RAM, hard disk de 1TB!

4 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

In bugetul tau poti sa iti iei un Acer procesor din a 3-a generatie, poti sa mai astepti sa vezi ce mai apare cu Ivy Bridge sau poti sa mergi pe un Asus k, ceva mai ieftin si cu procesor din a 2-a generatie, care va face fata destul de bine cerintelor tale. Are carcasa metalica, e rece si cu diferenta de bani poti sa iti mai iei 4 GB RAM.
http://www.evomag.ro/......86577.html
Succes!

| CharlieHarper a răspuns:

Http://www.emag.ro/......11V1EB.EE9

eu cu bugetul tau, asta l-as lua

| alexandru27 a răspuns:

Deci sa nu faci cumva sa iei laptopu ala pentru ca placa video este mult mai slaba decat GT 540M care o am eu la laptop si al meu a costat 2300 ron
http://www.cel.ro/index.php?main_page=product_info&products_id=106622
poti sa te uiti la asta acum nu stiu sigur nu as vrea sa iei o decizie rapid si sa iti para rau dar eu sincer pasta las lua daca as avea bani