| maraaaa1234 a întrebat:

Ce laptop sa aleg dintre:
1) Laptop Toshiba Satellite L50-B-1DH
2) Laptop ASUS X554LA-XX587D?

5 răspunsuri:
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, Toshiba mi se pare mult mai bun decat ASUS. Cele Asus incep sa faca figuri dupa un timp de folosire vei avea frame drops mai mereu si se aprinde foarte greu daca ai mai multe programe in pc.

| TPUuser199 a răspuns:

Mi-am luat si eu acum 2 ani Asus... si nu am avut prea mult timp parte de el ptc s a stricat foarte repede, iar acum vreau sa imi iau un Toshiba sau HP. Deci, parerea mea: opteaza pentru un Toshiba, e mult mai bun!

| HuShEr a răspuns:

Alege Toshiba are procesorul mai nou si in general Toshiba e mai bun ca Asus

| MihaiUser a răspuns:

Toshiba satellite e putin mai bun decât Asus.

| fnkreala a răspuns:

Ti-as recomanda sa mergi pe al2-lea deoarece placa video integrata si procesorul sunt mai bune ceea ce conteaza foarte mult cand nu dispui de o placa dedicata cum e in cazul laptopului