| EmiliaSd88 a întrebat:

Ce marca de card de memorie e mai buna, Samsung sau Kingston?

7 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Amandoua sunt bune numai ca Kingston este o firma care se bazeaza doar pe componente de memorie (RAM, SSD, carduri SD, USB Flash etc.) deci eu as miza mai mult pe marca asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung.

| TheDarkQeen13 a răspuns:

Samsung,normal...

Răspuns utilizator avertizat
| michaelaaa a răspuns:

Cred ca Samsung... funda?

| misstoxick a răspuns:

Eu am Samsung si este foarte bun nu as renunta la el pentru Kingston!

| Nicolleicss a răspuns:

Samsung happy SDHC 32GB Plus Class 10, ti l recomand rata de transfer e de 48 MB/s. Dai ceva pe el dar e mult mai bun. Sper ca te am ajutat