| andreivmarin a întrebat:

Ce marca de telefon preferati?
Argumentati raspunsul va rog.

13 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Nokia.Este fiabil, ţine mult încărcat, are o calitate a sunetului bună(adică se aude clar şi fără distorsiuni şi pe speacker) şi are un design plăcut.

NOname
| NOname a răspuns:

Prefer SAMSUNG. Desi unii spun ca nu sunt cele mai bune telefoane, eu din cate am avut, nici unul nu mi-a facut probleme, imi cumparam unul nou doar cand mi se intampla sa pierd cel vechi. Sunt niste telefoane foarte bune si au un design elegant si modern.batting eyelashes

| karellen a răspuns:

Nokia. mi s-au parut cele mai fiabile dintre marcile pe care le-am avut pana acum

| AvalohAlyn a răspuns:

Prefer Sony Ericsson, sunt obisnuit cu aceste modele si mi se pare ca au tot ce trebuie pentru mine.

| LoveMusic a răspuns:

Nokia pentru că este:
-Frumos
-De calitate
-Ţine încărcat o perioadă mai îndelungată de timp
-Are o calitate video şi audio foarte bună
-Pentru că nu se strică repede

Apple pentru că:
-Este elegant
-Are un design exterior şi interior extraordinar
-Este de calitate
-Este bun

Tu?

| adryanb27 a răspuns:

SonyEricsson, nu prea pot sa argumentez dar asta imi place mie! [marfa telefoane] laughing

| andreivmarin explică:

Eu unul prefer BlackBerry dintr-un singur motiv: este foarte usor de utilizat si nu te lasa la greu happy

| myhay144 a răspuns:

Pai sunt mai multe de ex Nokia sunt clasice, rezistente, si foarte calitative, dupa mai e Sony Ericson are multa tehnologie la preturi accesibile fata de alte marci dar in acelasi timp sunt si mai putin calitative

| AndutzaAndu a răspuns:

Nokia.Sau Apple.

| Sorinna a răspuns:

Nokia. De ce? Majoritatea telefoanelor Nokia au design-ul frumos, sunt accesibile la pret si au software-ul bine realizat. Bateria rezista mult (eu am un Xpress Music si rezista cam 6 zile).

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung.pentru ca sunt dragute, tin destul de mult incarcat si camera este buna.eu acum am un samsung corby si sunt foarte multumita de el. tine incarcat si pozele ies ok.nu este un telefon incurcat ci e tare simplu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu prefer Samsung. Este o marca foarte buna deoarece :
-Are un design foarte frumos.
-Sunt foarte rezistente (am un samsung de 2 ani si a luat in fiecare saptamana cel putin cate o tranta).
- bateria este destul de buna ( a mea rezista vreo 5 zile)
-Calitate a sunetului ( se aude clar fara bass)
cam atat stiu eu dar cred ca este o marca excelenta :d funda