| Robert699 a întrebat:

Ce model de PS3 credeti ca este mai bun, si de ce?
- PS3 FAT;
- PS3 SLIM;
- PS3 SUPER-SLIM.

Răspuns Câştigător
| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns:

Super-slim doarece are memoria uriasa de 500 gb, este mai subtire, mai silentios si arata mai bine! dar iti recomand un Xbox 360 laughing Funda? happy

| Robert699 explică (pentru RandomQuestionsAndAnswers):

E mai bun un xbox?
Ca la pret. Sunt cam la fel.
Cu ce este avantajat xboxul? Stiu ca pe ps3 te poti juca online gratis tongue

| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns (pentru Robert699):

Si pe Xbox 360 te poti juca, nu stiu daca gratis, mi se pare mai buna pentru shootere si gaming, vorbind de joystick, consola putand fi facuta la comanda.

4 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Superslim

| MihaelaCarbunaru a răspuns:

Decat sa dai bani pe super slim 3 mai bine iti iei Ps 4 http://bit.ly/1zVNiTw