| BellaVedeta a întrebat:

Ce nr de 3 cifre trebuie sa apelez pe telefon, ca sa pot avea melodii noi si frumoase!

Va rog muult, imi trebuie!

Dau funda mareee

2 răspunsuri:
| mcroxx19 a răspuns:

Daca ai vazut pe la televizor reclame ceva gen trimite acum txtul blabla bla la numarul cutare pentru a primi ringtone-ul nustiucare, sa stii ca costa. Scrie mic in partea de joc. Din cate stiu eu cam toate chestiile de genul asta costa. Poate ca nunstiu dar nu cred ca exista asa ceva fara o taxa. Oricum, Mult Succes

| AnonymousTPU007 a răspuns (pentru mcroxx19):

Costa vreo 3-5 euro.Is de pe programele de desene. laughing