| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de Bit Defende, e un produs romanesc, eu il folosesc de 2 ani, am licenta si sunt multumit de el. Dar vreau sa aud alte pareri, sau poate imi recomandati un alt produs cu licenta mai bun.

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Din ce am citit BitDefender a fost cel mai bun program antivirus al anului trecut si in toate testele a fost pe primele 3 locuri, asa ca este foarte bun.

| florin1979 a răspuns:

De ce sa schimbi un lucru de care esti multumit? bitdefender internet security am si eu si este foarte ok happy

| alecx4music a răspuns:

Eu folosesc nod32. Da' cum a zis si greyhound diferenta consta mai mult in resursele pe care le foloseste si de interfata. Majoritatea programelor antivirus identifica aproape acelasi numar de virusi, ramane decizia ta pe care il alegi.
Daca nu ai avut probleme cu el, nu vad de ce l-ai schimba...
Bafta!

| 0rlando a răspuns:

Mergi în continuare cu ăsta, dacă ești mulțumit de el, nu ai nici un motiv să renunți la el, plus că chiar este bun.

| laptopnews a răspuns:

E foarte ok ce folosesti! Nu are rost sa-l schimbi, daca nu au fost probleme pana acum. Succes!

| greyhound a răspuns:

Nu exista un antivirus mai bun ca altul.
Diferenta dintre antivirusi e data de baza de date (cel de azi e mai bun ca cel de ieri, cel de maine e mai bun ca cel de azi si tot asa) si de preferinte.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu exista unul mai bun, altul mai rau. BitDefender este considerat printre cele mai bune. Nu pot spune mai multe, nu folosesc din principiu produse romanesti.

| vatco a răspuns:

Este unul din cei mai buni anti-virusi daca vb de protectie insa la capitolul resurse sta prost comparativ si cu alti anti-virusi free.eu folosesc si recomand kaspersky..este pe locul 2 in lume(primul loc este ocupat de un anti-virus care nu si-l permite orisicine) pe cand o licenta kas pentru un calc pe un an ajunge pana in 100 de lei.