| IonY1713 a întrebat:

Ce parere aveti de Prestigio Multiphone 5400?

3 răspunsuri:
| AlexUnder a răspuns:

In caz ca vrei sa iti achizitionezi un telefon nu as recomanda Prestigio. Sub acelasi pret iti poti cumpara un s3, dupa parerea mea mult mai bun. Daca vrei neaparat Dual-Sim iti recomand tot Samsung numai ca modelul s duos.

| stlucian a răspuns:

Nici o parere.Dar nu am incredere.Recomand aproximativ la acelasi pret:

http://www.emag.ro/......DVWLXBBBM/

http://www.emag.ro/......EX9XKBBBM/

| ElGreco21600 a răspuns:

Hehe si eu am avut un Prestigio, Multiphone 4055. Nu am fost deloc multumit. Deci nici măcar nu mai mergea touchscreen-ul. Avea crash in aplicații, si l-am trimis de 3 ori in service : Odata cu touchscreen-ul ca nu mai functiona, odata cu soft-ul ca se bloca din 5 in 5 minute, si alta data l-am trimis pentru ca nu mai făcea poze. Camera se stricase de tot. Daca o sa te duci in Carrefour sau Altex, unele tablete expuse de la Prestigio nici măcar nu mai functioneaza acolo laughing) Deci eu zic sa te indrepti spre alta firma. Uita-te si la Allview si UTOK, poate e cv mai misto, ca eu cel Putin nu am încredere in Prestigio