| GeorgeTo a întrebat:

Ce parere aveti despre acest laptop ( in special pentru jocuri) http://www.cel.ro/......m-brown-l/
si la rezistenta...am auzit argumente pro si contra la rezistenta laptopurilor acer

2 răspunsuri:
| Bob a răspuns:

Total de acord cu #marcel! Laptopurile de la Acer sunt cele mai bune si cel mai usor de utilizat, sunt compatibile cu orice sistem de operare (conceput pentru. PC), gasesti drivere foarte usor si rapid (chiar pe site-ul lor) etc.

Ma declar PRO Acer!

| marcel_8906 a răspuns:

Laptopul e bun,jocurile o sa mearga bine, memoria e super, il recomand.''Acer'' the best