| OanaBeautiful a întrebat:

Ce parere aveti despre Allview P5 Quad?
Funda pentru primul raspuns detaliat (P.S: Aveti acest smartphone si daca da cum " se comporta ", sunteti multumiti de el?)
Merci anticipat :*

Răspuns Câştigător
| Crapgg a răspuns:

Buna. happy Detin acest telefon de o luna si sincer sunt foarte multumit de el. Telefonul se misca foarte bine asta datorita procesorului Quad Core care isi face treaba chiar foarte bine. Display-ul putea fi un Super Amoled dar nu ma deranjeaza ma multumesc si cu un QHD IPS, sa vorbesc putin si de conectivitatea la internet care o consider un mare plus la telefonul acesta dupa procesorul Quad Core, paginile de internet se incarca foarte rapid datorita conectivitatii HSDPA+ 21, 4. Telefonul dispune de multe functii cum ar fi un exemplu in Player-ul muzical poti agita telefonul si melodia se schimba sincer eu unul imi doream o asemenea functie la un astfel de telefon e bine venita. Am instalat destule jocuri care solicita si procesorul grafic si nu am avut nici un fel de problema. Raportul calitate pret este foarte foarte bun iar, sa fiu sincer, telefonul mi-a depasit asteptarile. Personal, il recomand. Spor la cumparat :*

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Http://bit.ly/1aILsN6
Ai cate detalii vrei acolo. Si da, merita.

| OanaBeautiful explică:

Va multumesc foarte foarte mult pentru raspunsuri, m-au ajutat enorm! :*>big grin