| IonuțGabriel1305 a întrebat:

Ce părere aveți despre Allview x3 soul style?

4 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

Mi e mi sa părut telefoane proaste. Acum fiecare cu părerea sa. Acum am un Nokia și e foarte ok.

| iAMVi a răspuns:

Naspa, e prea scump pentru ce specificatii are. Mai bun e Xiaomi redmi note 4X, mult mai bun si chiar mai ieftin, nici nu se compara, plus ca de la Allview suportul e super varza, mari sanse sa moara cu Android-ul pe care il primesti...

| bystefu a răspuns:

Am avut eu, insa mai mult de 400 ron (nou) nu as da pe el.Adica nu face mai mult, bafta!

| eusebiu27 a răspuns:

Din punctul meu de vedere alview este in general o marca proasta de telefoane indiferent de model