| Gangsta43 a întrebat:

Ce parere aveti despre Aparat foto digital Nikon COOLPIX S2500B dau funda pentru cel mai complet raspuns.

1 răspuns:
| filipm2001 a răspuns:

E un aparat util pentru ca e subtire si incape in buzunar cand mergi la chefuri, etc., desi eu as opta pentru Canon sau Sony cand vine vorba de aparate foto (pretul pentru unul performant este insa mai mare). Oricum, si Nikon-ul are caracteristici bune. Iti recomand sa-l iei de aici: http://goo.gl/mbCV7
Ai transport gratuit si platesti la livrare daca vrei. Succes si poze faine iti doresc;)