| ArianaCdt a întrebat:

Ce parere aveti despre aparatul Fujifilm Finepix s4000? Tin sa mentionez ca sunt incepatoare.

Răspuns Câştigător
| Cupcake666 a răspuns:

Am stat mult pana am ales acest aparat dar acum nu imi pare rau deloc. Un prieten mi-a recomandat sa il iau din cauza zoom-ului mare si mare dreptate a avut. Sunt multe momente in care nu te poti apropia de subiect iar atunci zoom-ul este mai mult decat folositor.
Pro: Pozele ies clare iar zoom-ul face toti banii.
Pozele panoramice sunt foarte dragute.
Contra: Filmarea este destul de slaba din cauza sunetului care este afectat de orice firicel de vant.
Pretul cam mare la Emag... l-am luat de la concurenta cam cu 20% mai ieftin.
aceasta este o parere a unui prieten de-al meu care este fotograf de 8 ani.
sper ca te-am ajutat... fundita? big grinDDD

1 răspuns:
| ReusxD a răspuns:

Este chiar foarte bun happy