| CataGaming666 a întrebat:

Ce parere aveti despre Casti audio Skullcandy Uprock? Dar despre Casti Sony MDR-XB400? Vreu sa achizitionez o pereche dintre ele si nu stiu exact care... Skull candy stiu ca sunt renumiti pentru muzica, de asemenea aceste casti avand multe beneficii in privinta sunetului. Dar pe mine ma intereseaza mult confortul, ceea ce nu stiu exact cat de bun este la Skull candy. Cine ma poate ajuta cu un raspuns bun?

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Iti recomand Sony. De ce? Pentru ca e Sony, si din cate stii, e o firma foarte populara, ce detine doar device-uri de calitate. Probabil Skull Candy, sunt casti profesionale, pentru DJ, sau alte nebunii, cu alte cuvinte, pentru cine se pricepe, si sesieaza cea mai mica diferenta de sunet, diferenta pe care tu, ca simplu utilizator n-o vei observa. Deci eu iti recomand Sony.

1 răspuns:
| Utilizator1234 a răspuns:

Skullcandy casti bune/profesionale? Unde naiba vedeti recenziile astea? Sony au niste modele decente dar nu exceleaza. Skullcandy sunt niste jucarii penibile "la moda" pentru cei ce n-au bani de beats (alte porcarii ordinare). Daca vrei recomandari pertinente specifica bugetul si sursa.