| Anonymous2899 a întrebat:

Ce părere aveti despre cel.ro? Sunt de încredere? Mi-am comandat sâmbătă un LG G2.Cand credeti ca o sa ajungă?

11 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Miine precis.

| OnuOnulică a răspuns:

Cel.ro e cel mai serios site de pe care am comandat. Mie mi-a venit comnada in mai putin de 2 zile...
Trebuie sa ajunga maine-poimaine. Oricum, stai linistit e un site de incredere!

| anonim_4396 a răspuns (pentru OnuOnulică):

Auzi Onu, cum se face ca scrie campionul zilei dar ala de pe locu' 1 e altul? :?

| OnuOnulică a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum adica amice?

| anonim_4396 a răspuns (pentru OnuOnulică):

Apropo...scuze greseala " Auzi, Onu...". Apropo, pai la poza ta de profil scrie "Campionul zilei", dar acum campionul zilei este alt user.

| OnuOnulică a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai eu am castigat in alte zile laughing

| Jipa95 a răspuns:

Este un magazin de incredere, nu iti face griji astazi, cel tarziu maine iti vei primi telefonul happy

| CinevaNou a răspuns:

Nu sunt de incredere.
http://www.price.ro/cel.ro-reviews

| Niiiicu a răspuns:

Sunt un magazin ok, cu preturi decente fata de media magazinlor mari din tara, telefonul va ajunge maine, sau chiar miercuri deoarece termenul de livrare este intre 2-3 zile lucratoare big grin

| DjSheepyOfficial a răspuns:

Sunt de incredere eu cumpar foarte mult de pe magazinele online si isncer sa fiu de ei i inca 2 magazine am fost foarte multumit cam in 48 de ore lucratoare ajunge produsul acasa

| AleczBo a răspuns:

Eu lucrez la CEL si au problem cu piesele de PC nu cu telefoanele. Poate sa intarzie comanda ca se cam incurca astia de la livrari si nu dau curierului la timp coletele... Astept Funda!