| AlinaMihaela1506 a întrebat:

Ce parere aveti despre inteligenta artificiala? Cateva randuri. Am nevoie de idei pentru un mic eseu.

5 răspunsuri:
| Expressions a răspuns:

Iti recomand 3 filme, in ordine despre A.I.: Her, Ex-Machina, Automata.

Idei poti sa tragi tu din filme.

| NewLifeGaming a răspuns:

Inteligenta artificiala = Inteligenta facuta de om(robotica)...PS: Gandeste-te ca un robot e limitat dar e mult mai eficient si rapid in ceea ce e programat sa faca. happy
GEN: Calculatorul de calculat(calculeaza 125+894+9231 in 1sec, dar nu stie sa iti dea o idee pentru eseu) laughing

| BaftosuPlacutSurprins a răspuns:

Buna draga Alina, in primul rand, as vrea sa te informez ca tu detii cheia acestui mister. sper ca te ai prins, daca nu, inseamna ca gandirea ta e pur artificiala... e mai profunda treaba decat crezi. am incredere in artificialitatea ta debordanta ca oricat ti as scrie tot nu vei intelege. cu drag al tau bafto'

| Profeanu_Ileana_1994 a răspuns:

"Viseaza androizii oi electrice?" happy recomand

| Shuffy_Dorin_1988 a răspuns:

Watch matrix!