| Boboescu_Beniamin_1995 a întrebat:

Ce parere aveti despre laptopurile Asus Rog, mai exact modelul GL 552 JX sau modelul G 551 JM? Daca este cineva care detine unul dintre modelele acestea si imi poate spune cum se prezinta? Multumesc anticipat!winking

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Seria ROG de la ASUS este cea mai buna alegere. In comparatie cu cele allienware nu aruncii banii airea in vint pe brand. Sunt laptopuri construite foarte bine din materiale de calitate, solide, si mai ales performante.
Ca si exemplu : http://www.pcgarage.ro/......uminum-2y/
Poate rula orice joc actual dupa piata si cele ce va urma sa se lanseze la cele mai inalte setari grafice.

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

Laptopurile Asus, mie personal nu imi plac. daca tie iti fac iluzie, atunci cumpara ceea ce doresti. nu te lasa influentat de ceea ce scriem aici.