| kMirke a întrebat:

Ce parere aveti despre Netflix?
Ei difuzeaza orice serial sau film de oriunde?
Sau un anume film care apare de exemplu maine, poimaine il are si Netflix?
Sau ceva informatii utile? happy
Si s-ar merita sa iau pachetul la 11E?

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Netflix e un site unde gasesti sezoane complete din seriale si filme. Filmele apar atunci cand sunt lansate de producatori, adica la ceva timp dupa ce apar si in cinema.

E o sursa buna de filme si seriale dar noi nu prea avem acces la toate filmele si seriale accesibile pentru americani.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neutra.
Nu.
?
NU.

| vladtheo a răspuns:

Sincer eu am Netflix de vreo 5-6 luni deja, acolo am gasit multe filme si seiale pe care nu le vazusem, plus ca nu ai reclame si e subtitrarea mai calitativa, deci da merita.