| Apocalipsa22 a întrebat:

Ce parere aveti despre placa video Palit GTX 560 Ti OC Twin Light Turbo am auzit ca cele de la.palit nu au o racire as de buna sau chiar proasta nu o iau pt gaming ci vizionare filme la o calitate HD macar. Funda

1 răspuns:
| liviu890 a răspuns:

Salut! Eu am un gtx 660 (e aproape indentica cu 560). Daca o iei doar sa vezi filme, nu vei fi dezamagit de ea. Oricum daca te uiti doar la filme nu se incalzeste aproape deloc. Presupun ca stii deja ca daca vrei sa vezi filme HD iti trebuie si un monitor HD laughing!