| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre programele descarcate de pe Softonic? Eu vreau sa imi descarc photoshop si nu nu vreau sa iau virusi

Răspuns Câştigător
| MultiCore a răspuns:

Cele de pe softonic adesea îți instalează și alte programe third-party (chestii de care nu ai nevoie pe viitor). Sfatul meu este să nu iei de pe softonic, deoarece dacă își permit să instaleze odată cu programul cerul și alte chestii, cât de greu ar fi să introducă și un virus...

1 răspuns:
| elvisel a răspuns:

Daca nu vrei sa iei virusi foloseste un antivirus si un firewall, sunt atatea gratuite sau free trial