| Plesa_George_2000 a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung Galaxy A5 2016?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu personal am a5 2015, asta din 2016 nu-mi place asa mult cum arata, dar Samsung tia batut joc de Samsung a5 nici macar android 6 nu a dar in fine o noua copie iphone ce sa spun

| OnuOnulică a răspuns:

Specificațiile sunt bune și telefonul arată destul de bine. Însă, dacă vrei un telefon la acest buget atunci îți recomand LG G3.

| FlorinBulgaru a răspuns:

E un telefon care m-a atras și pe mine, specificațiile lasă de dorit, sunt chiar pe măsură, la prima impresie pare frumos, n-am unu ca să pot spune exact cum e, dar din descrierea produsului își merită banii.