| Coman_Alexandru_2000 a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung Galaxy S5? Vreau argumente.

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu nu recomand Samsung sunt cele mai proaste telefoane eu am avut unu mi-a facut parul alb, treci pe iphone ca merita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E destul de bun, dar deja e invechit

| WxRo a răspuns:

Prost si scump. In banii de s5 gasesti telefoane care nu discuta cu el.

| IoanaIonuca a răspuns:

Eu am S5 Neo si sunt foarte multumita de el. Deci si S5 e bun, fiind model mai bun decat S5 Neo. Diferentele sunt mici, dar sunt. Acum imi pare rau ca nu mi-am luat S5, dar asta este. Mie imi place tot la el, chiar nimic n-am de obiectat laughing Si pretul e destul de bunicel.

| TimSem a răspuns:

Eu mi-am luat un S5 acum câteva luni și merge foarte bine. Are caracteristici foarte bune, functionează bine. Eu sunt Samsung seria S de câțiva ani buni și am avut probleme doar după vreo 2 ani și jumătate. Considerând că durata de viață a unui telefon este de 2 ani, eu sunt mulțumit. Ultimul Samsung S m-a ținut 3 ani. Da, sunt și altele mai bune, mai sofisticate, mai SF dacă vrei, dar și ăsta e bun preț-calitate.

| Mejdej a răspuns:

Parerea mea este si va fi un telefon foarte bun. Uite detalii aici http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s5-6033.php

| Legiuitorul00 a răspuns:

Să te orientezi la altceva.
E generație deja veche, nu mai merită cumpărat.
Nu mai puneți botul atât la Samsung. Nu sunt ăștia Dumnezeu la telefoanele cu Android.
Asus îl cam bate la fund în multe aspecte de anul trecut la prețuri mult mai bune și performanțe adevărate. Vezi gama Zenfone.

| RaduBatausu123 a răspuns:

Cel mai prost telefon de pe pamant