| ☺ Cristinik ☺ a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung S3350? Credetei ca merita cumparat? De ce? Argumentati si funtita :*:*:*

Răspuns Câştigător
| Biib28 a răspuns:

Heii. big hug
Samsung S3350 are un design foarte reuşit, ecran destul de mare, tastatură QWERTY, posibilitatea de accesare a internetului prin WiFi, aplicaţii pentru reţelele de socializare, email, radio FM şi suport pentru Samsung Apps. Samsung S3350 are cameră de 2MP, radio FM şi slot pentru card MicroSD. Eu spun că merită să-l cumperi pentru că este bun şi ca design este foarte fain! happy. Sper că te-am ajutat. :*

Fundăă?! puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| filipm2001 a răspuns:

Buna Cristinik.
Este un telefon bunicel la pretul la care se vinde. Camera foto este cam slabuta (doar 2 MP), dar scopul telefonului cred ca e altul din moment ce are wireless si tastatura QWERTY. Bateria tine destul de bine si poti folosi un card microSD de pana la 8GB ceea ce iti asigura suficient spatiu pentru muzica, poze, filme.
Iti recomand sa citesti opiniile utilizatorilor care l-au cumparat, sa iti faci o idee despre eventuale defecte sau calitati.
Specificatii si opinii Samsung S3350: http://goo.gl/DR14E.
In plus, ai transport gratuit si plata la livrare.
Succes;)

| xioliolioloix a răspuns:

Merita cumparat finca este un bun telefon de afaceri dar poti si tine lagatura pe net cu prieteni

| escapism a răspuns:

Eu am avut acest model de telefon acum 2 ani, este bun daca esti pasionat de muzica deoarece are o functie buna pentru. mp3, dar daca vrei sa faci poze cu el nu are o camera foarte buna sad eu nu il recomand...insa tu faci ce vrei deoarece este alegerea ta succes!