| Lovelysmilee a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung S5230? Ii merge touchscreen`ul bine? E rezistent? Cat tine bateria? Internetul merge fara sa-l platesti? Pozele cum ies? Ce ati alege dintre Samsung S5230, Nokia C3 si Samsung Wave 525?

Răspuns Câştigător
| filipm2001 a răspuns:

Salut.
Eu am un prieten care are Samsung S5230 si este multumit. La e-mag pe site gasesti 81 de review-uri de la cumparatori, sa-ti faci o idee despre avantajele/problemele telefonului:
http://goo.gl/XXhi7
Daca dai click pe link, in coltul de sus din dreapta au la oferta telefonul cu ambalaj desigilat la reducere mare. Despre restul nu stiu sa-ti spun mare lucru dar poti cauta pe acolo ca sigur sunt note de la cumparatori la fiecare telefon in parte. Succes;)

1 răspuns:
| Dia230 a răspuns:

Buna daca as fi in locul tau as alege Nokia C3 pentru ca la telefoanele cu touchscreen nu rezista atat de mult ca si cele cu butoane.La orice telefon trebuie sa platesti netul daca nu ai in optiune.