| SanziiAndry a întrebat:

Ce parere aveti despre tableta Tab A104.2 + stand case cu tastatura GoClever? Adica. E buna macar?
Imi puteti spune daca are camera si pe fata si pe spate? Sau doar pe fata/spate? Apropo, cati Mpx are camera?
Funda la cel mai folositor raspuns!happy

Răspuns Câştigător
| misumihai00 a răspuns:

Marca e cam praf. n-am auzit in viata mea de ea, camera foto are doar in fata e ca una web si are 0.3 mpx. Daca vrei sa-ti iei o tableta i-ati una ASus au niste talbete foarte bune. Oricum aceasta tableta nu ti-as recomanda-o

1 răspuns:
| radu75 a răspuns:

Are o singura camera si aia nasoala, un VGA(cea mai slaba camera). uita te si tu http://www.pcgarage.ro/tablete/go-clever/tab-a1042/