| Dawniix a întrebat:

Ce parere aveti despre tabletele e-boda?

7 răspunsuri:
| LoveIsLove4Ever a răspuns:

Proaste

| IulianDornianu61 a răspuns:

Frate, o sa fiu sincer cu tine :
SUNT FACTE PE VAPOR
te org eu mult nu cumpara tablete e-boda
nu as vrea sa se incurajeze moda asta de a pune specificatii de top si in practica o tableta de 999 de lei sa faca lag in meniu, sa tina putin bateria, sa faca poze proaste, sa nu mearga jocuri
uite care e treaba cu tabletele e-boda : NU E CE SCRIE PE HARTIE

| Transofit a răspuns:

Daca vrei tablete ieftine si multe, cauta pe www.cel.ro

| Andrei4003 a răspuns:

Nu-mi plac de loc aceste teblete se blocheaza si nu merita. mai bine iti iei o tableta Asus sunt mult mai de calitatewinking

| LoveJulyaCata a răspuns:

Mi se par foarte dragute si ca poti sa iti iei una.e destul de buna

| Razvan_Iliuta_1999 a răspuns:

Buna.Eu zic ca este o tableta faina, nici chiar mare, este performanta.Eu daca as fii in locul tau as cumparao acum depinde de tine. Funda?