| Mihaela030 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefoanele Evolio? are cineva? cum vi se pare? sau daca nu, ati auzi ceva despre ele? sau de telefoanele overmax?

Răspuns Câştigător
| ggghhghgh a răspuns:

Sunt bune! Telefone bune, solide si foarte fiabile pe care le recomand din toate punctele de vedere. In cutie sunt: telefon, baterie, incarcator, cablu USB, manual, certificat garantie, folie de protectie. Se misca foarte bine. Daca vorbim de performantele lor versus pret chiar merita.
Sper ca te-am ajutat! FUNDA?